Web Tasarımı

Markanız için benzersiz, seçkin, güncel web tasarım trendlerine uygun projeler üretiyoruz

Rekabette Lider Projeler

Dijital dünyaya adım atmak, rekabette fark yaratmak için;
"Her Zaman, Doğru Zamandır."

 • Web'te çalışan her şey!

  Markanıza, sektörünüze, portfoyünüze özel tasarımlar ve altyapılar oluşturmakta lider!

 • Profesyonel Web Tasarım Yolculuğu

  Potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize erişebilmesi için etkili platformlar oluşturuyoruz.

Web Tasarımı
 • Tasarıma ve Kurguya Bağlı Arayüz Analizi

  Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

 • Tasarım, Test ve Deneyim Geliştirme Süreci

  Tasarımınızı tüm detaylarını planlayarak size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikli olarak birçok ekran çözünürlüğünde test ediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz.

  Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibi deneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar ile daha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyip yeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme süreci biten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılım birimimize gönderiyoruz.

 • Entegrasyon Analizi

  Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerik yönetim sistemimiz ile projenizin entegrasyonu için gereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapı ayarlamalarını tamamlayarak yönetim panelinizi hazırlıyoruz.

  Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz bir yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor.

 • İçerik Girişleri ve Ufak Dokunuşlar

  Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizi test edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de düzeltmelerimiz tamamlanınca yayına alıyoruz.

 • Destek Sağlama

  Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ek geliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürü modernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.

 • Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışan Projeler (Mobil Uyum)

  Günümüzde insanlar, akıllı telefonları, tabletleri ve diğer mobil cihazları kullanarak web sitelerine erişiyorlar. Bu nedenle, müşterilerimiz için mobil uyumlu projeler geliştirmek, onların markalarının hedef kitlesine ulaşmasında önemli bir faktördür. Bizim projelerimiz, tüm mobil cihazlarda doğru çalışarak, müşterilerimizin web sitelerinin akıllı cihazlarda kullanıcı dostu bir deneyim sunmasını sağlar.