E-Ticaret Projeleri

Ürünlerinizin satış ve pazarlamaması için mükemmel e-ticaret projeleri.

Rekabette Lider Projeler

Dijital dünyaya adım atmak, rekabette fark yaratmak için;
"Her Zaman, Doğru Zamandır."

 • Uluslararası Mağazanız Hazır!

  E-Ticaret siteniz ile ürünlerinizi dünyanın her yerinden 7/24 satışa sunabilirsiniz. Kolay yönetim sistemi ile siparişlerinizi ve satışlarınızı takip edebilirsiniz.

 • E-Ticaret Dünyasına Profesyonel Giriş!

  Kampanya Modül Varyasyonları gibi birçok fonksiyon, e-ticaret sitesinde mutlaka olması gereken ve bizim standart olarak tüm projelerimizde sunduğumuz bazı özelliklerdendir.

E-Ticaret Projeleri
 • Tasarıma ve Kurguya Bağlı Arayüz Analizi

  Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

 • Tasarım, Test ve Deneyim Geliştirme Süreci

  Tasarımınızı tüm detaylarını planlayarak size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikli olarak birçok ekran çözünürlüğünde test ediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz.

  Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibi deneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar ile daha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyip yeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme süreci biten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılım birimimize gönderiyoruz.

 • Entegrasyon Analizi

  Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerik yönetim sistemimiz ile projenizin entegrasyonu için gereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapı ayarlamalarını tamamlayarak yönetim panelinizi hazırlıyoruz.

  Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz bir yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor.

 • İçerik Girişleri ve Ufak Dokunuşlar

  Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizi test edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de düzeltmelerimiz tamamlanınca yayına alıyoruz.

 • Destek Sağlama

  Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ek geliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürü modernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.

 • Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışan Projeler (Mobil Uyum)

  Günümüzde insanlar, akıllı telefonları, tabletleri ve diğer mobil cihazları kullanarak web sitelerine erişiyorlar. Bu nedenle, müşterilerimiz için mobil uyumlu projeler geliştirmek, onların markalarının hedef kitlesine ulaşmasında önemli bir faktördür. Bizim projelerimiz, tüm mobil cihazlarda doğru çalışarak, müşterilerimizin web sitelerinin akıllı cihazlarda kullanıcı dostu bir deneyim sunmasını sağlar.

 • Pazaryeri Entegrasyonları

  E-ticaret siteniz ile varyantlı, varyantsız tüm ürünlerinizi, tek tıkla pazar yerlerine gönderebilir, güncelleyebilir, stok takibi yapabilir, siparişlerinizi ve ürün sorularınızı tek panelden yönetebilirsiniz.

  E-ticaret siteniz ile pazaryeri arasında hiçbir ekstra panele ihtiyaç duymadan, doğrudan kendi sitenizin yönetim paneli üzerinden pazaryerlerine entegre olun.

  Tüm detayları sizin için düşündük. Siz yalnızca işinize odaklanın.

 • Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirmesi

  Kullanıcı deneyimi odaklı ürün kategorilendirmesi, müşterilerimizin e-ticaret sitelerinde daha uzun süre kalmasına ve daha fazla sayıda ürün keşfetmelerine yardımcı olur. Bu da, müşteri memnuniyetini artırır ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı olur.

 • Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri

  Kullanıcıların ürünleri ararken karşılaştığı zorluklar ve zaman kaybı, siteden ayrılmalarına ve alışveriş yapmamalarına neden olabilir. Bu nedenle, e-ticaret projelerimizde, ürün kategorilerimizi kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştiriyoruz. Ürünlerin açıklamaları, resimleri ve fiyatları da aynı şekilde müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak hazırlanır.

 • Çoklu Ödeme Seçenekleri

  E-ticaret siteniz için, esnek ve çoklu ödeme seçenekleri ile satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Dilerseniz kendi bankanızın sanal posu, dilerseniz avantajlı ödeme platformları ile satış için gerekli tüm alt yapı ve teknoloji projelerimizde standart olarak yer almaktadır.

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

  E-ticaret projelerimiz, gelişmiş seo ve arama motorları ile etkili iletişim sağlayacak şekilde tasarlanır. Ürünleriniz Google'da ve tüm arama motorlarında bir adım önde yer alır.