Mobil Uygulama Çözümleri

Projeleriniz için %100 kullanıcı odaklı IOS ve Android mobil uygulama yazılımları

Geleceğin Dünyası Elinizin Altında

Tüketicilerin alışkanlıkları ve beklentileri sürekli değişiyor! Mobil uygulama çözümlerimizle, müşterilerimiz her zaman trendlere uygun hareket edebilir ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

 • Uluslararası Mağazanız Hazır!

  E-Ticaret siteniz ile ürünlerinizi dünyanın her yerinden 7/24 satışa sunabilirsiniz. Kolay yönetim sistemi ile siparişlerinizi ve satışlarınızı takip edebilirsiniz.

 • E-Ticaret Dünyasına Profesyonel Giriş!

  Kampanya Modül Varyasyonları gibi birçok fonksiyon, e-ticaret sitesinde mutlaka olması gereken ve bizim standart olarak tüm projelerimizde sunduğumuz bazı özelliklerdendir.

Mobil Uygulama Çözümleri
 • Strateji ve Analiz

  Uygulama için ilk olarak vizyonunuzu belirler, kullanıcılarınızı tanımlar, uygulama hedefini netleştirir ve sizin için en uygun platformu seçeriz.

  Kullanım senaryolarını tanımlar, ayrıntılı işlevsel gereksinimleri belirler ve ürün yol haritalarını çıkararak ilk lansmandan önce ürünü tanımlarız.

 • Geliştirme ve Test

  Yazılımcılar, UI/UX tasarım yönergelerinin yanı sıra uygulama geliştirme gereksinimleri özelliklerini yakından gözlemleyerek özelleştirilmiş uygulamaları kodlamaya başlar.

  Kullanıma hazır hale gelmeden önce projeniz hatalar açısından gözden geçirilir.

 • Teslimat ve Destek

  Projeniz onayınıza sunulduktan sonra kullanıcılar için sorunsuz bir deneyim sağlamak için her şeyi yakından izliyoruz.

  Projenin tesliminden sonra da yanınızda olarak geri bildirimlerinizi dinliyor ve güncel kalmak için gereken güncellemeleri yapıyoruz.

 • Anlık Bildirimler

  Mobil uygulamanız ile, kullanıcılarınıza anlık bildirimler gönderebilir, müşterileriniz/ziyaretçileriniz ile daima güncel gelişmelerinizi ya da ürünlerinizi paylaşabilirsiniz.