Yeni Nesil Menü! Dijital QRMenüm'ü keşfedin!

image

Anında ve Kolay Güncelleme

Fiyat, ürün bilgisi, içerik... kısaca neyi güncellemek isterseniz anında kaydedin ve menünüz güncellensin.

image

Her Zaman Hızlı ve Güvenli

7/24 Sorunsuz ve hızlı çalışan, günlük yedekleme ve sürekli güncelleme desteği ile her an ücretsiz olarak yanınızdayız!

image

Tamamen Size Özel Tasarım

Dilerseniz tasarımı bize bırakın, dilerseniz kendi görüşlerinizi paylaşın. QR Menünüz tamamen markanıza özel olarak, profesyonelce tasarlanır.

image

Sınırsız Dil Desteği Altyapısı

İster otomatik çevirin, ister kendiniz yazın. QR menünüzde müşteri profilinize göre dilediğiniz kadar dil desteği mevcuttur.

Başta cafe & restaurantlar olmak üzere, müşterilerine menü sunan tüm işletmeler için mükemmeldir! QR Menüm size, konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamak, satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

qrmenum.app'ı ziyaret edin
image
 • Markanıza Özel Tasarım

  QR Menü standart bir ürün değildir. Kurumsal kimliğinize ve markanıza özel olarak tasarlanır. İhtiyaç duyduğunuz spesifik özellikler esnek yapısı sayesinde sisteme eklenebilir.

 • Hiç bir detayla uğraşmak zorunda değilsiniz!

  Siz yalnızca işinize odaklanın. QR menüyü satın aldığınızda, markanız ve (varsa) talepleriniz incelenerek QR menünüz size özel olarak bizim tarafımızdan tasarlanır. Ürünleriniz sisteme bizim tarafımızdan eklenir. Sonrasında size ait olan yönetim paneli ile yalnızca ihtiyaç duyduğunuz anlık güncellemeleri kolayca yapabilirsiniz.

 • Müşteri memnuniyeti

  Müşterilenizin işletmeniz hakkında ne düşündüğü ve hangi hizmetlerden ne kadar memnun kaldığını QR menünüzün Memnuniyet Anketi sayesinde öğrenebilir aynı zamanda öneri ve şikayetlerini de açıklama kısmında belirtebilirler. Siz de bu öneri ve şikayetleri dikkate alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu sayede işletmenizde daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilirsiniz.

 • Yabancı Dil Desteği

  Menünüze dilediğiniz kadar dil desteği ekleyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik çeviri ile dilerseniz kendi tercüme metinleriniz ile yabancı müşterilerinize mükemmel bir deneyim yaşatabilirsiniz.

 • Baskı Maliyetlerini Ortadan Kaldırır

  Klasik menülerin baskı maliyeti ve güncelleme ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. Hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

 • Daha Çok Detay, Daha Az Problem!

  Dijital QR Menüde ürünleriniz hakkında çok daha fazla detay verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin aklına gelebilecek muhtemel sorulara önceden cevap verebilir ve sipariş sürecini kusursuz hale getirebilirsiniz.

 • Seçici Müşteriler İçin Alerjen Uyarısı

  Menünüzde glüten, süt, soğan gibi ürünleri ve besin değerleri kritik detayları belirtebilirsiniz. Oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebilir ve müşterilerin seçimlerini rahatça yapmalarını sağlayıp memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

 • Yeni, Favori ve İndirimli Ürünler

  Dijital QR Menü ile istediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz. Ürünlerinize “en çok beğenilen, şefin tavsiyesi, günün ürünü, günün indirimi ” gibi etiketler tanımlayarak müşterilerinizi bu ürünlere yönlendirebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

   

 • Daha Az Temas, Daha Çok Hijyen

  Müşterileriniz Dijital QR Menüyü bireysel akıllı telefonlarından temassız ve hijyeniz şekilde kullanabilir. Böylece klasik baskılı kâğıt menülerden bulaşabilecek hastalıkların riskini en aza indirebilirsiniz.

 • Her Zaman Güncel

  Dijital QR menü, bulut sunucu alt yapısı ile hızlı ve kesintisiz erişim sunar. Ayrıca teknolojik yapısı sayesinde sistemsel güncellemeler menü sisteminize entegre edilerek daima güncel bir sisteme sahip olmanızı sağlar.

 • Kolay Yönetim Paneli

  Dijital QR Menünüzü dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolayca güncelleyin. Basit, anlaşılır ve kapsamlı yönetim paneli sayesinde anında fiyat/bilgi güncellemesi yapabilir, dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir, QR Menünüzdeki tüm bilgileri düzenleyebilirsiniz.


image
image
QR Menum

Yeni Nesil Menü! Dijital QRMenüm'ü keşfedin!

Başta cafe & restaurantlar olmak üzere, müşterilerine menü sunan tüm işletmeler için mükemmeldir! QR Menüm size, konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamak, satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Demoyu İnceleyin

QRmenum.app başta Cafe ve Restaurant olmak üzere, müşterisine menü gösteren, ve sipariş alan tüm işletmeler için en etkili ve ekonomik çözümdür.

Elbette! işletmenizin özel ihtiyaçları ya da sizin spesifik fikirleriniz var ise bizimle paylaşın, Mobil menünüze entegre edelim.

Elbette! QR Menü tasarımı işletmenizin kurumsal kimliğine göre size özel olarak tasarlanır. Üstelik tüm süreci biz planlayarak hayata geçiriyoruz. Size yalnızca işinize odaklanmak kalıyor.

Çok haklısınız. Tasarım bizim uzmanlık alanımız. Size her şeyiyle kullanıma hazır bir QR menü sunuyoruz. Siz yalnızca fiyat/bilgi güncellemelerini ya da öne çıkarmak/yayından kaldırmak istediğiniz ürünleri güncelleyin. 

QR Menünüz tüm Android ve IOS telefon ve tabletlerde sorunsuz çalışır. Herhangi bir uygulama yüklenmesi gerekmez.

Ayrıca işletmenizde sabit olarak kullandığınız tablet/telefonunuz var ise, mobil uygulama olarak cihazlarınıza yükleyebilir, tek tıklama ile tam ekran olarak menünüzü çalıştırabilirsiniz.

Elbette. QR menünüz size detaylı müşteri analizleri sunar. İşletmenizde menünüzü gün içerisinde kaç kişinin ziyaret ettiği, genel olarak hangi ürünlerin kaç kez incelendiği gibi istatistik bilgilerini görebilirsiniz. 

Memnuniyet anketi sayesinde, müşterilerinizin işletmenizle ilgili görüşlerini alabilir, hangi konularda nasıl geliştirmeler yapmanız gerektiği ile ilgili fikirler alabilirsiniz. Müşterilerinize sunmak istediğiniz soruları siz belirleyebilirsiniz. Müşterilerin gönderdiği memnuniyet anketlerini mail olarak ve yönetim panelinizden analiz edebilirsiniz.

Kolay ve anlaşılır yönetim paneliniz sayesinde menünüzdeki tüm bilgileri tek tuş ile anında güncelleyebilirsiniz. Hızlı fiyat güncellemesi, geçici olarak ürünü menüden kaldırma, açıklama ve fotoğraf ekleme..... İhtiyaç duyabileceğiniz tüm güncelleme ve değişiklikleri dilediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz.

Menünüzde alerjen madde içeren ürünler var ise, dilerseniz ürün detayında bunları belirtebilirsiniz. Menünüze gösterdiğiniz özen, işletme kalitenizi yansıtma konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Masalarınızdaki QR Menü kodu, premium olarak QR kod içerisinde logonuz ile tasarlanarak size teslim edilir. Ayrıca isteğinize göre masa numarası, logonuz ve QR Menü kodunuzun yer aldığı özel tasarım hazırlanarak size teslim edilir.

*QR Menü Kodu tasarımı dijital olarak teslim edilir. Baskı dahil değildir.